Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Registrace     Přihlášení

 

0 Kč / 0 ks

 

Novinky

Ceny plotů a příslušenství 2017

Nové ceny v eshopu pro rok 2017 - aktualizované u jednotlivých položek v obchodu.

Platný ceník s cenami, za které vám zboží dodáme je uveden ZDE >>

WPC produkty

Aktualizovali jsme obsah naší nabídky WPC terasových prvků a plotových dílů.

WPC terasová prkna, WPC ploty a plotové dílce, WPC obkladové profily

WPC Dlažba a příslušenství

3 typy WPC dlažby nově c naší nabídce! Omezený počet kusů skladem!

 

O společnosti

Wigo spol. s r. o.- dodavatel výrobků WPC terasová prkna, ploty a plotové dílce, dlažby

Dodáváme WPC terasová prkna, ploty a plotové dílce (dostupné v eshopu) a dlažby (dostupné v eshopu). WPC produkty se vyznačují nesmekavým, kompaktním povrchem příjemným na omak nebo chůzi. Všem svým výborným vlastnostem vděčí zušlechtění WPC technologií. Výrobky s pohledově příjemným povrchem imitujícím dřevo se vyznačují snadnou údržbou bez nutnosti konzervace ochrannými nátěry.

K vlastním WPC produktům dodáváme i rozsáhlé příslušenství, jako jsou podkladový profil, montážní klipy, krycí prvky, spojovací elementy, těsnicí profil, plastové šroubovací nohy nebo gumové podložky, vše jednoduše použitelné dle montážního návodu.

V průběhu dvacetileté činnosti firmy došlo mimo dalšího rozšíření výrobní základny i ke kooperační spolupráci s německou firmou NATURinFORM GmbH, která je průkopníkem ve výrobě a vývoji profilů z termoplastických vláknitých materiálů jako je WPC. Výsledkem této spolupráce je rozšíření výroby nábytkových hran o extruzi technických profilů z ABS a PVC a zastoupení pro Českou republiku v uvedení na trh nového materiálu WPC jako jsou terasová prkna, obkladové profily, palubky a plotové dílce.

© Copyright 2015-2017 Wigo spol. s.r.o.
Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost PEAL a.s. povinna vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.