Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Registrace     Přihlášení

 

0 Kč / 0 ks

 

Novinky

Ceny plotů a příslušenství 2017

Nové ceny v eshopu pro rok 2017 - aktualizované u jednotlivých položek v obchodu.

Platný ceník s cenami, za které vám zboží dodáme je uveden ZDE >>

WPC produkty

Aktualizovali jsme obsah naší nabídky WPC terasových prvků a plotových dílů.

WPC terasová prkna, WPC ploty a plotové dílce, WPC obkladové profily

WPC Dlažba a příslušenství

3 typy WPC dlažby nově c naší nabídce! Omezený počet kusů skladem!

 

Co jsou WPC ploty

WPC (WOOD-Polymer-Composite) je přírodní bezúdržbový a povětrno sti odolávající materiál, který se dá zpracovávat jako dřevo. V yrábíme jen z nejlepších surovin - cca 70% dřevěných vláken z německých lesů (certifikace PEFC) a cca 30% ekologickéh o polymeru (PE).

WPC pochází a anglického „Wood Polymer Composite“ a je to složení materiálů, které se již více jak 20 let – speciálně v zahraničí – vyrábí a používá. Vzniká z kombinace dřevěných vláken s termoplastickými pojivy, šetřícími životní prostředí.

WPC-výrobky jsou extrudovány, tzn. roztaví se oba komponenty (dřevěná vlákna a termoplastická pojiva). Se svými mnoha dobrými vlastnostmi zušlechtí  WPC dlouhodobě Váš plot, terasu nebo chodníky. Stejnoměrně pěkný vzhled dřeva, který se velmi dobře udržuje, ho vyznamenává. Můžete dokonce ušetřit za natírání.

S našimi WPC pocítíte:

  • bez třísek a příznivé na omak
  • dlouhodobě pěkné s elegantním vzhledem dřeva
  • nenásakavé při vlhku
  • lehká instalace a údržba (bez natírání a olejování, šetří čas a peníze)
  • dřevo ze stálého obnovitelného lesního hospodářství
  • bez tropického dřeva – 100% recyklovatelné

„Přírodní a životnímu prostředí příznivé“ má u WPC nový význam, neboť WPC vzniká z přírodních látek, které jsou roztaveny a přitom si zachovávají svoje přírodní vlastnosti. Protože dřevěná vlákna jsou vedlejší produkt v dřevozpracujícím průmyslu, je to šetření přírodních zdrojů, tyto budou pak dále zpracovány na přírodní surovinu. Kromě toho používání WPC chrání před vykácením deštných a tropických lesů a šetří dodatečně ještě dopravu.

WPC plotové dílce a další produkty vyrábí společnosti NATURinFORM výhradně v Redwitz. “Made in Germany" stojí za certifikovanou kvalitou, použitím surovin nejvyšší kvality a lokalitou.

Koupit PLOTY v našem eshopu >>

FOTOGALERIE WPC ploty a produkty >>

© Copyright 2015-2017 Wigo spol. s.r.o.
Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost PEAL a.s. povinna vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.