Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Registrace     Přihlášení

 

0 Kč / 0 ks

 

Novinky

Ceny plotů a příslušenství 2017

Nové ceny v eshopu pro rok 2017 - aktualizované u jednotlivých položek v obchodu.

Platný ceník s cenami, za které vám zboží dodáme je uveden ZDE >>

WPC produkty

Aktualizovali jsme obsah naší nabídky WPC terasových prvků a plotových dílů.

WPC terasová prkna, WPC ploty a plotové dílce, WPC obkladové profily

WPC Dlažba a příslušenství

3 typy WPC dlažby nově c naší nabídce! Omezený počet kusů skladem!

 

Certifikace a kontrola

Certifikát pro podlahové profily WPC a WPC ploty

Výrobce: NATURinFORM GmbH, 96257 Redwitz an der Rodach, Německo

Certifikáty ke stažení ZDE >>


Existují kontrolované vlastnosti?

Člen společenství­ pro kvalitu Holzwerkstoffe e.V. Giessen Společnost NATURinFORM GmbH je jako člen společenství pro kvalitu Holzwerkstoffe e.V. Gießen hnacím motorem zabezpečené kvalitní výroby. Vysoké požadavky, které z toho vyplývají, každý den interně a pravidelně testujeme s velmi dobrými výsledky také u externích zkušebních ústavů. Naše kvalita WPC se ze 100 % skládá z německých dřevěných vláken s certifikací PEFC a použité pojidlo je PE přímo z výroby.
Certifikace PEFC Certifikace PEFC
Společnost HW-Zert GmbH, von PEFC Deutschland e. V. tímto potvrzuje, že NATURinFORM GmbH provozuje podnikový kontrolní systém, který souhlasí s požadavky Chain of Custody Programu pro vzájemné uznávání certifikačních systémů PEFC podle německého standardu PEFC D 1003:2013 „Řetězec zpětné vysledovatelnosti dřevěných výrobků - požadavky“, německý překlad mezinárodního standardu PEFC - PEFC ST 2002:2013 - v aktuálně platném znění (viz také www.pefc.org).
Kontrola odolnosti proti dřevokazným houbám “tří­da trvanlivosti 1 (velmi trvanlivé)

Kontrola odolnosti proti dřevokazným houbám – třída trvanlivosti 1 (velmi trvanlivé)
V oddělení technologie výrobních postupů Fraunhoferova institutu pro výzkum dřeva, Institutu Wilhelma Klauditze WKI, Brunšvik, byla v únoru 2012 kontrolována odolnost našich prken WPC podle DIN/TS 15534-1 (2007), resp. DIN ENV 12038 (2002). Hodnocení se uskutečnilo podle zkoušky pro dřevo (DIN CEN/TS 15083-1) s výsledkem – třída trvanlivosti 1 – velmi trvanlivé.

Kontrola protiskluznosti DIN 51130 a DIN 51097 Kontrola protiskluznosti – DIN 51130 a DIN 51097
Kartáčované povrchy našich prken jsou zvlášť protiskluzové, a to i zavlhka. Díky tomu je lze s úspěchem použít ve veřejných prostorách (koupaliště, mateřské školy, hotelové terasy atd.). Konkrétně bylo u TÜV Rheinland/LGA dosaženo těchto výsledků testů:
- DIE KOMPAKTE podle DIN 51130 obě strany R 12
- DIE BELIEBTE podle DIN 51130 jemně rýhované R 12 /hrubě rýhované R 13 (nejvyšší stupeň)
podle DIN 51097 TŘÍDA C (nejvyšší stupeň)
- DIE RATIONELLE podle DIN 51130 obě strany R 13 (nejvyšší stupeň)
Kontrola Bezpečnosti hraček, část 3: Migrace určitých prvků DIN EN 71-3:1994 Kontrola „Bezpečnost hraček, část 3: Migrace určitých prvků” – DIN EN 71-3:1994
Fraunhoferův institut pro výzkum dřeva, Institut Wilhelma Klauditze WKI, Brunšvik, testoval v únoru 2013 „bezpečnost hraček” DIE KOMPAKTE. Zkušební zpráva potvrzuje, že testovaný materiál dodržuje limity podle DIN EN 71-3:1994 „Bezpečnost hraček – část 3: Migrace určitých prvků”.
Zkouška požárních vlastností třída E Zkouška požárních vlastností – třída E
Organizace ift Rosenheim GmbH otestovala klasifikaci požárních vlastností DIE BELIEBTE podle DIN EN 13501-1 s výsledkem třída E. To je naprosto srovnatelné s dřevem.
Jak vypadá budoucnost?
Likvidace? Životní
prostředí? Návod na pokládku/
výstavbu?
NATURinFORM používá výhradně zdraví neškodný a čerstvý plast PE a zhruba  sedmdesátiprocentní podíl dřeva certifikovaného PEFC. Použité výrobky WPC s podílem dřeva více než 50 % jsou zařazeny do kategorie použitého dřeva AII (vyhláška o použitém dřevu § 2 č. 3 - stav říjen 2012). To znamená, že mohou být přijímány a recyklovány s použitým dřevem. Odřezky mohou tedy být nezávadně likvidovány s domovním odpadem.
Filmy o pokládce na internetu a podrobný návod ukazují, jak důležitá je pokládka prken podle předpisů. Dodržování předpisu o montáži pohledové zábrany a předpis o pokládce prken jsou základem záruky, kterou poskytujeme. Tento návod k pokládce a předpis o montáži si můžete stáhnout na www.naturinform.com.
Výrobky NATURinFORM se čistí bez problémů vodou. Stopy používání a povětrnosti lze snadno odstranit pomocí zahradní hadice a smetáku nebo kartáče. Při větším znečištění lze navíc použít i vysokotlaký čistič (ne parní čistič) s maximálně 80 bar, a to ze vzdálenosti minimálně 20 cm od podlahových prken. Díky podílu polymerů jsou naše výrobky WPC nenáročné na péči. Není třeba je natírat ani olejovat pro prodloužení životnosti. V případě těžko odstranitelných skvrn, jaké vznikají v domácnosti, například od tuku nebo sazí,
použijte naše speciální biologicky odbouratelné čistidlo, které bylo vyvinuto speciálně pro nás.
Jaká je péče? Dáváme vám písemně pětiletou záruku na materiálové vlastnosti výrobků WPC
NATURinFORM. Podrobnosti záručního plnění najdete na naší stránce.

© Copyright 2015-2017 Wigo spol. s.r.o.
Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost PEAL a.s. povinna vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.